GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

rea college ict gefeliciteerd dag te laat media park beheer hond jeuk buik en poten bijten waarmee purschuim schuren
zomadiwodovrza
123456roken goed voor de economie
891011121314
151617181920grenzen aan vrijwilligerswerk
verklaring van verbondenheid2324252627kaal rond ogen hond
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.

plant jaren 70  

Klasse:  50cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 9 9   18    
2 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 8   16    
3 16 Quinten Kin Staphorst 7 7   14    
4 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 5 6   11    
5 9 Gabryëla Horenga Marum 6 5   11    
                   
                   
    Toppers              
6 14 Roan Nauta St. Annaparochie 8 9   17    
7 22 Kaylee Schoo Sneek 9 8   17    
8 5 Sanne Meijerink De Krim 7 7   14    
9 12 Sven Zuur Yde 6 6   12    
10 3 Sem Oegema Eastermar 4 5   9    
11 2 Vera Silke Jorritsma Gorredijk 5 4   9    
12 7 Levi Slot Noordwolde 3 3   6    
13 17 Qwendoline Griekspoor Elsloo afg          
                   
Klasse:  65cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9   18    
2 95 Niek Meijerink De Krim 8 8   16    
3 72 Jafaro Hazeveld Assen 7 7   14    
4 46 Ywan Groeneveld Folsgare 6 4   10    
5 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 5 5   10    
6 11 Danique Schoo Sneek 4 3   7    
7 66 Rens Spanjer Bitgummole x 6   6    
                   
                   
    65 B              
8 81 Rienk Bakker Minnertsga 9 9   18    
9 34 Jelrik de Boer Engwierum 8 8   16    
10 19 Rafael de Weerd Geesbrug 6 7   13    
11 12 Imke v/d West Twijzelerheide 7 6   13    
12 71 Jordy Slot Noordwolde x 5   5    
                   
Klasse:  85cc              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 24 Gert Homans Wouterswoude 9 9   18    
2 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum 9 8   17    
3 8 Hidde Bakker Minnertsga 8 9   17    
4 45 Pieter Tolsma Tzum 8 9   17    
5 84 Bern Monkel Oudehorne 6 8   14    
6 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 7 7   14    
7 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 6   13    
8 37 Jesse Lamerus Westhoek 3 8   11    
9 14 Jelle de Haan Donkerbroek 6 5   11    
10 77 Sem de Roode Menaam 5 6   11    
11 15 Johan Veenstra Ureterp 3 7   10    
12 42 Nick Versluis Noordwolde 3 6   9    
13 4 Ronan Pera Opende 4 5   9    
14 25 Melanie Leerling Noordwolde 4 5   9    
15 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 5 4   9    
16 28 Jelte Zandberg Drogeham x 7   7    
17 46 Quinten Holt Roden 4 3   7    
18 10 Jarno Slot Noordwolde 2 4   6    
19 34 Wendy Oldenzeel Peize 2 2   4    
                   
Klasse:  Bromfiets              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 9   18    
2 6 Klaas Kin Staphorst 7 8   15    
3 66 Wiebren de Vries Langezwaag 8 7   15    
4 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 6   12    
5 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 5   10    
6 4 Pascal Wouters Oudeschoot 4 4   8    
7 94 Jirina de Vries Langezwaag 3 3   6    
                   
Klasse:  125 jeugd              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 2 Mike Klein Klazienaveen 8 9   17    
2 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 9 8   17    
3 66 Dylan Ottens Hoogkerk 9 8   17    
4 54 Joran Marra Opeinde 7 9   16    
5 46 Wessel de Jong Wier 8 6   14    
6 99 Tommy Kruis Steenwijk 7 7   14    
7 74 Lieuwe Baarda Wier 6 7   13    
8 7 Stefan Bakker Langelille 6 6   12    
9 19 Leon Meijerink De Krim 5 4   9    
10 14 Jessica Dijkstra De Westereen 4 3   7    
11 12 Bram Zandberg Drogeham 3 4   7    
12 69 Robin Koornstra Makkum x 5   5    
13 61 Willem Bekkema Rijs 5 x   5    
14 77 Martijn Wardenier Marijenkampen x 5   5    
15 36 Nick v/d Heide Niawier x 1   1    
                   
Klasse:  Dames              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 81 Sylvana Postma Balk 9 9   18    
2 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 9 8   17    
3 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 8   16    
4 94 Anderea de Vries De Westereen 7 7   14    
5 45 Ineke Renkema Ureterp 5 7   12    
6 19 Manouk Boer Noordwolde 6 6   12    
7 14 Jessica Dijkstra De Westereen 6 4   10    
8 16 Geke Elzinga Harkema 4 5   9    
9 26 Romy Hamminga Anloo 5 4   9    
10 98 Evelien Koopmans De Hoeve 3 3   6    
                   
    Dames B              
11 20 Nikita Postma St. Annaparochie 8 8   16    
12 35 Astrid de Jong Moddergat 5 9   14    
13 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 7 7   14    
14 69 Celine Vorenholt Roden 6 6   12    
15 15 Silke Liemburg Oosternijkerk 9 x   9    
                   
Klasse:  Veteranen              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9   18    
2 69 Brugt Vorenholt Roden 8 9   17    
3 15 Willem Mellens Zuidlaren 9 7   16    
4 24 Andries de Vries St.Annaparochie 8 8   16    
5 44 Hendrik Boltjes Dokkum 7 8   15    
6 62 Reinder van Dellen Anjum 7 6   13    
7 55 Marco de Lang De Westereen 6 7   13    
8 28 Haye Dijkstra IJlst 5 6   11    
9 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 6 5   11    
10 34 Richard Oldenzeel Peize 5 5   10    
11 36 Foppe Rinkema Twello 4 4   8    
12 27 Andre Pera Opende 3 4   7    
13 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch afg          
14 33 Wico Rooske Peize afg          
                   
Klasse:  ST2              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 20 Bas Homans Wouterswoude 8 9   17    
2 31 Marcel ter Braake Nijeveen 9 7   16    
3 32 Bart Borg Paaslo 8 7   15    
4 4 Rick Grasdijk Froombosch 7 8   15    
5 2 Marcel Vlig Lemmer 9 3   12    
6 48 Johan Kuiken Dongjum 6 6   12    
7 52 Willem Henstra Kootstertille 5 6   11    
8 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 5 4   9    
9 72 Robin de Haan Tzummarum 2 4   6    
10 75 Richard IJbema Harkema 4 2   6    
11 34 Mark v/d Heide Niawier x 5   5    
12 16 Gert v/d Heide Harkema x 3   3    
                   
                   
    ST 250 B              
13 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 9 9   18    
14 93 Jesse v/d Zee Rijs 9 9   18    
15 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 9 9   18    
16 27 Dennis Strikwerda Exmorra 8 8   16    
17 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 8 7   15    
18 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 8   15    
19 94 Joran Marra Opeinde 8 6   14    
20 88 Sven Venema Sappemeer 7 7   14    
21 3 Jeffrey Kramer Sondel 7 7   14    
22 9 Kevin Kramer Sondel 5 8   13    
23 54 Jornie de Boer Engwierum 6 6   12    
24 98 Richard Nammensma Menaam 6 5   11    
25 21 Rowan Swama Sappemeer 4 6   10    
26 29 Marco Dijkstra Sneek 6 4   10    
27 36 Gerbrand Visser Makkum 5 5   10    
28 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 3 5   8    
29 56 Thijs Schaap Makkum 4 4   8    
30 44 Maurik Sijtsma Dokkum 4 4   8    
31 62 Jappie Renkema Ureterp 3 3   6    
32 76 Gerard Faber Anjum 5 x   5    
33 28 Ben v/d Laan Munnekeburen 2 3   5    
34 85 Lars Pepping Abcoude 2 3   5    
                   
Klasse:  VT Klasse              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 19 Daniël Veldhuizen Noordwolde 9 9   18    
2 55 Chris Werkman Kommerzijl 8 9   17    
3 10 Thies Henstra Kollumerzwaag 9 8   17    
4 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 8 6   14    
5 21 Erwin Boezerooy Scherpenzeel 8 6   14    
6 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 7 7   14    
7 12 Danny Cahais Dokkum 7 7   14    
8 15 Kevin v/d Heide Niawier 6 4   10    
9 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 4 5   9    
10 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 4 5   9    
11 2 Bram Visser De Falom 5 4   9    
12 71 Dave Riemersma St. Annaparochie x 6   6    
13 42 Ronnie v/d Voort Wolvega 3 3   6    
14 85 Gerco Cloo Kuinre 5 x   5    
                   
Klasse:  ST1 / ST 3              
                   
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B
1 81 Ruben de Jong Balk 8 9   17    
2 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 8   17    
3 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 7 6   13    
4 6 Marten Dragtsma Wolvega 5 7   12    
5 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 6 5   11    
6 26 Elmar Talsma Sondel 4 3   7    
7 10 Gerard Bijlsma Drogeham x 4   4