GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

kleuren van planeten gore neuk afbeelding mijn team dvhn punten zz zwaar illegaal aftappen energie
zomadiwodovrza
123456hollywood news famke janssen
891011121314
151617181920zwanger zere benen
film avec tom cruise2324252627michelle yeoh bond movie
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 7 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 9 9 9 27      
2 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 8 8 7 23      
3 16 Quinten Kin Staphorst 7 7 8 22      
4 14 Roan Nauta St. Annaparochie 6 5 4 15      
5 9 Gabryëla Horenga Marum 5 4 5 14      
6 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel x 6 6 12      
7 12 Sven Zuur Yde 4 3 3 10      
                     
    Toppers                
8 22 Kaylee Schoo Sneek 8 9 8 25      
9 2 Vera Silke Jorritsma Gorredijk 6 8 7 21      
10 5 Sanne Meijerink De Krim 9 x 9 18      
11 29 Sem Bos Mechelen(ZL) 7 4 6 17      
12 61 Tiemen de Jong Westergeest 5 7 5 17      
13 7 Levi Slot Noordwolde 4 6 4 14      
14 3 Sem Oegema Eastermar 3 5 3 11      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27      
2 66 Rens Spanjer Bitgummole 8 7 8 23      
3 95 Niek Meijerink De Krim 7 8 7 22      
4 46 Ywan Groeneveld Folsgare 6 6 6 18      
5 72 Jafaro Hazeveld Assen 5 5 5 15      
6 81 Rienk Bakker Minnertsga 4 4 4 12      
                     
    65 cc B                
7 10 Britt Boezerooij Emmeloord 8 9 9 26      
8 2 Valentino Luider Groningen 9 8 8 25      
9 12 Imke v/d West Twijzelerheide 7 7 7 21      
10 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 6 6 6 18      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 7 7   14 1    
2 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 2    
3 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum 8 8   16 3    
4 24 Gert Homans Wouterswoude 8 8   16 4    
5 74 Ward Monkel Oudehorne 6 9   15 5    
6 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 9 6   15 6    
7 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 7   12 7 1  
8 25 Melanie Leerling Noordwolde 4 8   12 8 2  
9 8 Hidde Bakker Minnertsga 7 6   13 9    
10 84 Bern Monkel Oudehorne 3 9   12 10    
11 15 Johan Veenstra Ureterp x 6   6   3  
12 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 2 5   7   4  
13 37 Jesse Lamerus Westhoek 7 x   7   5  
14 77 Sem de Roode Menaam 4 5   9   6  
15 42 Nick Versluis Noordwolde 4 6   10   7  
16 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 3   8   8  
17 22 Aron de Haan Harkema 2 4   6   9  
18 4 Ronan Pera Opende 4 5   9   10  
19 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 3 1   4     1
20 46 Quinten Holt Roden x 2   2     2
21 10 Jarno Slot Noordwolde 1 3   4     3
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 8 8 9 25      
2 70 Oebele Hoekstra Driezum 9 9 7 25      
3 66 Wiebren de Vries Langezwaag 6 6 8 20      
4 6 Klaas Kin Staphorst 7 7 5 19      
5 15 Lambert Veltman Oldemarkt 5 5 6 16      
6 22 Egbert Schaap Jubbega 4 4 x 8      
7 94 Jirina de Vries Langezwaag 2 1 4 7      
8 4 Pascal Wouters Oudeschoot 3 3 x 6      
9 2 Wiebe de wit Jubbega 1 2 x 3      
10 14 Jelle de Haan Donkerbroek x afg   0      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 9 8   17 1    
2 96 Tonny Blok Noordwolde 8 9   17 2    
3 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 7   14 3    
4 99 Tommy Kruis Steenwijk 9 5   14 4    
5 2 Mike Klein Klazienaveen 6 4   10 5    
6 46 Wessel de Jong Wier 5 4   9 6    
7 74 Lieuwe Baarda Wier 8 3   11 7    
8 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 4 3   7 8 2  
9 7 Stefan Bakker Langelille 5 1   6 9 1  
10 23 Koen van Schoot Wolvega 6 6   12 10    
11 61 Willem Bekkema Rijs 3 2   5   3  
12 36 Nick v/d Heide Niawier 1 1   2   4  
13 19 Leon Meijerink De Krim 2 2   4   5  
14 55 Gerard van Lingen Twijzelerheide 7     7   6  
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 27 Maaike de Ree Sint Nicolaasga 9 9 9 27      
2 33 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 8 8 24      
3 7 Nina Ferwerda de Blesse 7 7 7 21      
4 99 Mariëlle Kuiper Oosternijkerk 6 6 6 18      
5 45 Ineke Renkema Ureterp 3 5 4 12      
6 94 Anderea de Vries De Westereen 5 4 3 12      
7 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen x 3 5 8      
8 14 Jessica Dijkstra De Westereen 4 2 2 8      
9 98 Evelien Koopmans De Hoeve 2 1 1 4      
                     
    Dames B                
10 15 Silke Liemburg Oosternijkerk 9 9 9 27      
11 85 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 8 8 8 24      
12 35 Astrid de Jong Moddergat 7 7 7 21      
13 69 Celine Vorenholt Roden 6 6 6 18      
14 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 5 5 5 15      
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 10 10 29      
2 69 Brugt Vorenholt Roden 10 9 9 28      
3 44 Hendrik Boltjes Dokkum 8 7 8 23      
4 62 Reinder van Dellen Anjum 6 8 7 21      
5 15 Willem Mellens Zuidlaren 5 6 6 17      
6 24 Andries de Vries St.Annaparochie 7 5 5 17      
7 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 3 3 4 10      
8 28 Haye Dijkstra IJlst 4 4 x 8      
9 55 Marco de Lang De Westereen 2 2 3 7      
10 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 1 1 2 4      
11 27 Andre Pera Opende 0 0 1 1      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 20 Bas Homans Wouterswoude 8 9   17 1    
2 7 Anne Bos Harkema 6 7   13 2    
3 72 Robin de Haan Tzummarum 8 8   16 3    
4 32 Bart Borg Paaslo 9 5   14 4    
5 34 Mark v/d Heide Niawier x 6   6 5 2  
6 2 Marcel Vlig Lemmer 7 8   15 6    
7 93 Jesse v/d Zee Rijs 9 6   15 7    
8 96 Tonny Blok Noordwolde 7 9   16 8    
9 30 Richard Dol Oldeholtpade 4 4   8 9 1  
10 16 Gert v/d Heide Harkema 3 7   10 10    
11 31 Marcel ter Braake Nijeveen 5 5   10   3  
12 4 Rick Grasdijk Froombosch 5 2   7   4  
13 52 Willem Henstra Kootstertille 3 3   6   5  
14 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 4 4   8   6  
15 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 2 3   5   7  
16 23 Ruben Guikema De Wijk 6 x   6   8  
                     
    ST 250 B                
17 27 Dennis Strikwerda Exmorra 9 8   17 1    
18 17 Jesse Jan Stelwagen Jistrum 8 8   16 2    
19 88 Sven Venema Sappemeer 5 7   12 3    
20 91 Joris Guikema Groningen 8 7   15 4    
21 54 Jornie de Boer Engwierum 4 x   4 5 2  
22 40 Wesley Sijtsma Dokkum 9 6   15 6    
23 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 6 6   12 7    
24 62 Jappie Renkema Ureterp 5 5   10 8 1  
25 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen 6 9   15 9    
26 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 7 9   16 10    
27 29 Marco Dijkstra Sneek 4 x   4   3  
28 66 Patrick Miedema Peins 3 5   8   4  
29 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 2 4   6   5  
30 9 Kevin Kramer Sondel 7 x   7   6  
31 3 Jeffrey Kramer Sondel x 4   4   7  
32 57 Jordy Kempenaar Driezum 1 2   3   8  
33 36 Gerbrand Visser Makkum 3 3   6   9  
34 73 Jerome v/d Woude Zwagerbosch 2 3   5   10  
35 15 Willem Kingma Rijperkerk 1 2   3   11  
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 86 Harm Kroes Aldeboarn 9 9   18 1    
2 94 Kay Boon Noordwolde 8 7   15 2    
3 10 Thies Henstra Kollumerzwaag 9 9   18 3    
4 12 Danny Cahais Dokkum x 8   8 4 1  
5 85 Gerco Cloo Kuinre 6 7   13 5    
6 16 Roy Schaap Wolvega 4 6   10 6    
7 71 Dave Riemersma St. Annaparochie 7 6   13 7    
8 21 Erwin Boezerooy Scherpenzeel 6 4   10 8    
9 15 Kevin v/d Heide Niawier 1 4   5 9 2  
10 61 Stefan v/d Velde Boijl 8 8   16 10    
11 90 Kevin Haisma Menaam 3 5   8   3  
12 99 Dirk Tjitse Rijpkema Woudsend 7 1   8   4  
13 2 Bram Visser De Falom 4 5   9   5  
14 81 Kevin de Jong Leeuwarden ? 2 2   4   6  
15 49 Tjeerd Postma Drogeham 5 x   5   7  
16 42 Ronnie v/d Voort Wolvega x 3   3   8  
17 77 Steven van Zanten Wolvega 5 3   8   10  
                     
Klasse:  ST Open                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9 8 26      
2 81 Ruben de Jong Balk 8 7 9 24      
3 20 Bas Homans Wouterswoude 7 8 7 22      
4 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 6 6 6 18      
5 90 Mark Dijkstra Oosterbierum 5 5 5 15      
6 26 Elmar Talsma Sondel 3 3 4 10      
7 16 Gert v/d Heide Harkema 4 4 x 8      
8 9 Joris Guikema Groningen 2 2 2 6      
9 6 Marten Dragtsma Wolvega 1 1 3 5      
10 23 Ruben Guikema De Wijk x x x 0      
                     
Klasse:  Regio klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 32 Benny v/d Kooi Noordburgum 7 9 9 25      
2 27 Bert Dijkstra De Westereen 8 8 7 23      
3 55 Bonne v/d Kooi Noordburgum 6 6 8 20      
4 7 Anne Bos Harkema 9 7 x 16      
5 70 Oebele Hoekstra Driezum 5 5 5 15      
6 16 Danny Cahais Dokkum 4 4 4 12      
7 54 Johan Postma Twijzel x 2 6 8      
8 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 3 3 x 6