GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

haven volendam viswinkel vrij glas amsterdam blauw pak bruine schoenen margaret whiting cd spataderen verwijderen zwolle
zomadiwodovrza
all will get better quotes
2345678
9101112131415
engels kinder verhalen luisteren171819202122
23242526272829
30

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 95 Niek Meijerink De Krim 9 9 9 27      
2 46 Jason Kroeze Groningen 8 8 8 24      
3 81 Rienk Bakker Minnertsga 5 7 7 19      
4 15 Jourik de Boer Engwierum 7 6 6 19      
5 11 Danique Schoo Sneek 6 5 5 16      
                     
    Toppers                
6 29 Dominic Hamminga Gees 9 8 9 26      
7 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 8 9 8 25      
8 66 Jarno Bosma Langezwaag 7 7 7 21      
9 18 Danielle Dijkstra De Westereen 6 6 5 17      
10 7 Reinoud Beverwijk Zwagerbosch 4 4 6 14      
11 5 Sanne Meijerink De Krim 5 5 4 14      
12 22 Kaylee Schoo Sneek 2 3 3 8      
13 9 Gabryela Horenga Marum 3 2 2 7      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 84 Bern Monkel Oudehorne 8 9 9 26      
2 74 Ward Monkel Oudehorne 9 8 8 25      
3 454 Pieter Tolsma Tzum 7 7 7 21      
4 110 Jelte Zandberg Drogeham 6 5 5 16      
5 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 4 4 6 14      
6 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 6 2 13      
7 8 Hidde Bakker Minnertsga 3 3 4 10      
8 4 Ronan Pera Opende 2 2 3 7      
                     
    65 B                
9 22 Aron de Haan Harkema 9 9 8 26      
10 95 Niek Meijerink De Krim 8 8 9 25      
11 66 Rens Spanjer Bitgummole 7 7 7 21      
12 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 5 6 6 17      
13 99 Wendy Oldenzeel Peize 6 5 5 16      
14 11 Danique Schoo Sneek 4 4 4 12      
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 279 Oebele Hoekstra Driezum 9 9 9 27      
2 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 8 8 8 24      
3 107 Wiebe Bakker Lippenhuizen 7 7 7 21      
4 21 Ferre Iedema Rinsumageest 6 6 6 18      
5 15 Dave Meijerink Schuinesloot x     0      
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 26 Deborah de Jong Winschoten 9 9 8 26      
2 5 Demi Valkema Joure 8 7 7 22      
3 16 Geke Elzinga Harkema 7 8 6 21      
4 34 Dorina de Vries Oosternijkerk 5 6 5 16      
5 92 Kelsey Rozenberg Nijerberkoop 6 x 9 15      
6 69 Celine Vorenholt Roden 4 5 4 13      
7 35 Astrid de Jong Moddergat 3 4 2 9      
8 2 Celine Lubben Klazinaveen 2 3 3 8      
9 109 Anne-wieke Bokma Woudsend 1 2 x 3      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 1 Lars Hoeksma Jistrum 9 9   18 1    
2 99 Angela Lageman Zuidbroek 8 9   17 2    
3 74 Ward Monkel Oudehorne 5 6   11 3 1  
4 11 Dennis vd Ploeg Berlikum 9 7   16 4    
5 94 Gert Homans Wouterswoude 8 4   12 5 2  
6 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 4 8   12 6    
7 19 Leon Meijerink De Krim 7 8   15 7    
8 12 Bram Zandberg Drogeham 6 7   13 8    
9 5 Wessel de Jong Wier 5 6   11   3  
10 454 Pieter Tolsma Tzum 6 5   11   4  
11 24 Thomas de Boer Engwierum 7 5   12   5  
12 6 Demi Lageman Zuidbroek 3 4   7   6  
13 18 Jessica Dijkstra De Westereen 2 3   5   7  
14 10 Damian Feijen Dalfsen 4 3   7   8  
15 222 Quinten Holt Roden 2 2   4   9  
16 15 Tommy Dijkstra Kollum 3 x   3   10  
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 5 Rick Grasdijk Froombosch 9 9   18 1    
2 15 Dave Meijerink Schuinesloot 9 9   18 2    
3 66 Dylan Ottens Hoogkerk 8 7   15 3    
4 8 Jesse Meindertsma Driesum 7 8   15 4    
5 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 7 8   15 5    
6 18 Mirko Gardenier Hantumhuizen 6 6   12 6    
7 2 Mike Klein Klazienaveen 8 4   12 7 1  
8 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 5 5   10 8 2  
9 3 Jarno Terpstra Wergea 4 6   10   3  
10 11 Jacco de Jong Langezwaag 5 5   10   4  
11 14 Jornie de Boer Engwierum 3 7   10   5  
12 98 Jesper Hofstra Oudehorne 3 3   6   6  
13 99 Tommy Kruis Steenwijk 4 4   8   7  
14 27 Dennis Strikwerda Exmorra 6 x   6   8  
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 69 Brugt Vorenholt Roden 9 9 9 27      
2 44 Hendrik Boltjes Dokkum 8 8 8 24      
3 11 Jille Pultrum Harkema 7 7 7 21      
4 313 Wico Rooske Peize 6 6 6 18      
5 34 Richard Oldenzeel Peize 5 5 5 15      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 46 Lazar de Vries Opende 8 7 8 23      
2 6 Jamie Elsinga Wolvega 7 9 5 21      
3 90 Niels Broekema Hoogkerk 3 8 9 20      
4 1 Remon Meeters Hoogkerk 5 5 7 17      
5 16 Gert v/d Heide Harkema 6 4 6 16      
6 89 Rindert Boonstra Noardburgum 9 6 x 15      
7 53 Mark Helmhout De Westereen 0 x x 0      
                     
    ST2 B                
8 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 7 6   13 1 1  
9 6 Jamie Elsinga Wolvega 9 9   18 2    
10 15 Dave Meijerink Schuinesloot 8 9   17 3    
11 5 Rick Grasdijk Froombosch 9 9   18 4    
12 3 Barry Bakker Sappemeer 8 8   16 5    
13 108 Rowan Swama Sappemeer 7 7   14 6    
14 44 Sven Venema Sappemeer 6 4   10 7 2  
15 18 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 7 8   15 8    
16 84 Mika Meijer Winschoten 5 7   12   3  
17 88 Retze Breedveld Daalen 5 6   11   4  
18 4 John Bosma Dalfsen 8 5   13   5  
19 52 Willem Henstra Kootstertille 6 6   12   6  
20 40 Wesley Sijtsma Dokkum 4 5   9   7  
21 17 Siske Benedictus Rijperkerk 5 4   9   8  
22 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 3 1   4     1
23 62 Jappie Renkema Ureterp 2 4   6     2
24 9 Kevin Kramer Sondel 2 x   2     3
25 161 Gerbrand Visser Makkum 3 2   5     4
26 13 Dirk Rijpkema Woudsend 3 3   6     5
27 34 Kevin Korte  Winschoten x x   x     8
28 709 Oebele Hoekstra Driezum 4 3   7     9
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 8 9   17 1    
2 10 Thies Henstra Oudwoude 9 8   17 2    
3 13 Jeffrey Kramer Sondel 7 6   13 3    
4 34 Mark van der Heide Niawier 7 9   16 4    
5 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 9 7   16 5    
6 75 Elmar Talsma Sondel 4 5   9 6 2  
7 12 Danny Cahais Dokkum 6 8   14 7    
8 237 Jurgen Klein Klazinaveen 5 7   12 8 1  
9 18 Wiebe Bakker Lippenhuizen 3 2   5   3  
10 72 Jerome vd Wouden Zwagerbosch 5 3   8   4  
11 11 Jeroen Alles  Beerta 3 4   7   5  
12 3 Jan Geert Horenga Marum 2 5   7   6  
13 99 Joris Guikema Groningen 6 6   12   7  
14 39 Benno Kies Smilde 8 x   8   8  
15 9 Kevin vd Heide Niawier x 4   4   9  
16 84 Kornee vd Linden Nieuwehorne 4 x   4   10  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9 9 27      
2 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 8 8 24      
3 23 Maurice IJken Klazienaveen 7 7 7 21      
4 4 Andries Homans Wouterswoude 6 6 6 18      
5 237 Jurgen Klein Klazinaveen 4 5 x 9      
6 17 Gert Jan Potze Zuidbroek 5 4 x 9