GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

simon film samenvatting tré cool eyes winkelcentrum tilburg wagnerplein park op de noorderhavenkade offer add money in freecharge
zomadiwodovrza
123456martin de ruiter
891011121314
151617181920katten oppas hengelo
klassiek race groen2324252627prijs shell kit
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 5 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 81 Rienk Bakker Minnertsga 9 9 9 27      
2 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 7 8 8 23      
3 16 Quinten Kin Staphorst 8 7 6 21      
4 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 6 6 7 19      
                     
    Toppers                
5 9 Gabryëla Horenga Marum 9 9 9 27      
6 22 Kaylee Schoo Sneek 8 7 8 23      
7 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 6 8 7 21      
8 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 7 6 6 19      
9 5 Sanne Meijerink De Krim 4 4 5 13      
10 4 Marten de Vries Broeksterwoude 3 3 4 10      
11 7 Reinoud Beverwijk Zwagerbosch 5 5 x 10      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 84 Bern Monkel Oudehorne 8 9 9 26      
2 95 Niek Meijerink De Krim 9 8 5 22      
3 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 7 6 8 21      
4 14 Jelle de Haan Donkerbroek 4 7 7 18      
5 66 Rens Spanjer Bitgummole 6 5 6 17      
6 77 Sem de Roode Menaam 5 4 4 13      
                     
    65cc B                
7 72 Jafaro Hazeveld Assen 9 7 9 25      
8 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 8 9 8 25      
9 7 Sven Jongbloed Fredriksoord 6 5 7 18      
10 11 Danique Schoo Sneek 7 4 6 17      
11 34 Jelrik de Boer Engwierum 4 8 5 17      
12 10 Jarno Slot Noordwolde 5 6 4 15      
                     
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 1    
2 11 Dennis v/d Ploeg Berlikum 9 6   15 2    
3 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 6 x   6 3 2  
4 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 8 8   16 4    
5 74 Ward Monkel Oudehorne 7 7   14 5    
6 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 5 9   14 6    
7 24 Gert Homans Wouterswoude 4 5   9 7 1  
8 7 Pascal Jongbloed Frederiksoord 8 8   16 8    
9 18 Jessica Dijkstra De Westereen 6 6   12   3  
10 37 Jesse Lamerus Westhoek 3 7   10   4  
11 25 Melanie Leerling Noordwolde 5 4   9   5  
12 4 Ronan Pera Opende 7 5   12   6  
13 42 Nick Versluis Noordwolde 3 4   7   7  
14 8 Hidde Bakker Minnertsga 4 3   7   8  
15 81 Taco Dijk Hoornsterzwaag 2 x   2   9  
16 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 2 3   5   10  
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 9   18 1    
2 30 Brian de Graaf Kollumerzwaag 8 8   16 2    
3 15 Lambert Veltman Oldemarkt 6 5   11 3 2  
4 66 Wiebren de Vries Langezwaag x 9   9 4 1  
5 6 Klaas Kin Staphorst 5 7   12 5    
6 7 Roberto Slot Noordwolde 7 7   14 6    
7 9 Kay Boon Noordwolde 6 6   12 7    
8 22 Egbert Schaap Jubbega 8 5   13 8    
9 3 Wiebe de Wit Jubbega 4 4   8   3  
10 94 Jirina de Vries Langezwaag 3 3   6   4  
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 48 Johan Kuiken Dongjum 9 9   18 1    
2 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 9   17 2    
3 54 Joran Marra Opeinde 7 8   15 3    
4 3 Jarno Terpstra Wergea 7 5   12 4 2  
5 27 Dennis Strikwerda Exmorra 8 7   15 5    
6 22 Jacco de Jong Langezwaag 5 7   12 6 1  
7 2 Mike Klein Klazienaveen 6 8   14 7    
8 66 Dylan Ottens Hoogkerk 9 6   15 8    
9 99 Tommy Kruis Steenwijk 3 x   3   3  
10 24 Thomas de Boer Engwierum 5 6   11   4  
11 19 Leon Meijerink De Krim 6 x   6   5  
12 75 Jesper Hofstra Oudehorne 4 5   9   6  
13 7 Stefan Bakker Langelille 4 4   8   7  
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 9 8   17 1    
2 5 Kyra Wassenaar Opende x 9   9 2 1  
3 58 Rosalyn de Vries Oosternijkerk 8 7   15 3    
4 52 Jessie Veenstra Lippenhuizen 8 7   15 4    
5 7 Nina Ferwerda de Blesse 7 9   16 5    
6 16 Geke Elzinga Harkema 5 6   11 6    
7 98 Evelien Koopmans Steggerda 6 x   6 7 2  
8 26 Romy Hamminga Anloo 4 6   10 8    
9 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen x 4   4   3  
10 17 Jessica Dijkstra De Westereen 5 5   10   4  
11 69 Celine Vorenholt Roden 3 4   7   5  
12 35 Astrid de Jong Moddergat 2 3   5   6  
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9 9 27      
2 1 Wico Rooske Peize 7 7 8 22      
3 28 Haye Dijkstra IJlst 5 8 7 20      
4 69 Brugt Vorenholt Roden 8 6 5 19      
5 15 Willem Mellens Zuidlaren 6 5 6 17      
6 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 4 4 4 12      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 55 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 6   15 1    
2 6 Marten Dragtsma Wolvega 6 8   14 2    
3 51 Jamie Elsinga Wolvega 9 8   17 3    
4 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 5 5   10 4    
5 84 Rick Siebren Douma Opende x 9   9 5    
6 48 Johan Kuiken Dongjum 3 6   9 6 1  
7 72 Robin de Haan Tzummarum 2 7   9 7 2  
8 20 Bas Homans Wouterswoude 8 7   15 8    
9 14 Michel Bakker Langelille x 4   4   3  
10 2 Marcel Vlig Lemmer 7 x   7   4  
11 4 Rick Grasdijk Froombosch 5 4   9   5  
12 50 Niels Broekema Hoogkerk 4 3   7 afg. 6  
                     
    ST2 B                
13 88 Sven Venema Sappemeer 6 8   14 1    
14 52 Willem Henstra Kootstertille 9 9   18 2    
15 9 Kevin Kramer Sondel 7 9   16 3    
16 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 9 6   15 4    
17 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen 8 7   15 5    
18 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 7 5   12 6 1  
19 3 Jeffrey Kramer Sondel x 6   6 7 2  
20 81 Rowdy Stevens Geesbrug 4 8   12 8    
21 13 Richard Tuintjer Zuidlaren 5 7   12   3  
22 40 Wesley Sijtsma Dokkum 8 x   8   4  
23 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 6 5   11   5  
24 56 Thijs Schaap Makkum 5 2   7   6  
25 17 Dave Bos Oudehorne 4 3   7   7  
26 25 Marco de Lang De Westereen 3 4   7   8  
27 36 Gerbrand Visser Makkum x 4   4     1
28 21 Mike Bakker Marum 3 3   6     2
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 9   18 1    
2 55 Chris Werkman Kommerzijl 8 7   15 2    
3 26 Elmar Talsma Sondel 8 6   14 3    
4 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 7 8   15 4    
5 15 Kevin v/d Heide Niawier 4 4   8 5 1  
6 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 4 5   9 6 2  
7 10 Thies Henstra Oudwoude 9 5   14 7    
8 20 Gerrit v/d Horn Raard  5 6   11 8    
9 42 Ronnie v/d Voort Wolvega 3 3   6   3  
10 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 2 x   2   4  
11 8 Feike Velting Aduard 6 2   8   5  
12 49 Tjeerd Postma Drogeham 7 3   10   6  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9 9 27      
2 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 8 8 8 24      
3 34 Mark v/d Heide Niawier 7 7 7 21