GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

rechtbank faillissement uitspraak ade meen fish in english buienradar morgen utrecht uitslag fietstest cardiologie total pf balance
zomadiwodovrza
123456kust noord italië
891011121314
151617181920bob één kant langer
birthday cake peter2324252627alan clark priscilla
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 6 gasten online.





Soort wedstrijd: V.T.B.M.-clubwedstrijd                                                          
    Toppers in de dop            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 66 Rens Spanjer Bitgummole 9 9 9 27    
2 33 Jelmer de Boer Menaam 7 7 5 19    
3 7 Sem de Roode Menaldum 6 6 6 18    
4 4 Ronan Pera Opende 4 5 8 17    
5 32 Collin Krale Rouveen 5 4 7 16    
6 95 Niek Meijerink De Krim 8 8 x 16    
7 8 Rudmer Koopmans Arum 3 3 4 10    
8 11 danique schoo sneek 2 2 3 7    
9 18 Danielle Dijkstra Zwaagwesteinde 1 1 2 4    
                   
    50 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 6 Angela Lageman Zuidbroek 9 9 18 1    
2 33 Rik Jan de Boer Menaam 8 8 16 2    
3 99 Youri de Jong Steggerda 7 8 15 3    
4 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 7 9 16 4    
5 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 6 7 13 5    
6 24 Gert Homans Wouterswoude 5 6 11 6    
7 9 Demi Lageman Zuidbroek 6 5 11 7 1  
8 14 Jelle de Haan Donkerbroek 4 5 9 8 2  
9 13 Amber Boezerooij Bant 2 4 6   3  
10 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 3 3 6   4  
11 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 3 4 7   5  
                   
    65 CC              
    b groep beginners 1e 2e 3e tot.    
1 11 Dennis v.vd Ploeg Berlikum 9 9 9 27    
2 9 Demi Lageman Zuidbroek 8 8 8 24    
3 3 Sander Schra Staphorst 7 7 7 21    
4 42 Nick Versluis Noordwolde 6 6 6 18    
5 480 Mike Koolhaas Rottevalle 5 5 5 15    
6 13 Amber Boezerooij Bant 3 4 4 11    
7 35 Celine Vorenholt Roden 4 3 3 10    
8 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae afg     0    
                   
    65 CC              
    A groep   1e 2e tot A B  
1 14 Sem Ensing Peize 9 9 18 1    
2 41 Sem de Lange Weiteveen 9 3 12 2 1  
3 9 Duncan Hoevens Witmarsum 8 9 17 3    
4 84 Mike Klein Klazinaveen 7 8 15 4    
5 48 Sake Johannes de Boer Menaam 7 6 13 5    
6 12 Lars Hoeksma Jistrum 8 7 15 6    
7 3 Jarno Terpstra Wergea 6 6 12 7 2  
8 26 Loris Drijfhout Ezinge 6 8 14 8    
9 46 Dylan Ottens Hoogkerk x 7 7   3  
10 7 Remco Koopman Noordwolde 4 5 9   4  
11 99 Randy Drijfhout Ezinge 5 4 9   5  
12 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 5 5 10   6  
13 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 4 4 8   7  
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 7 Thijs de Vries Jubbega 8 9 9 26    
2 1 Egbert Schaap Jubbega 9 8 7 24    
3 15 Lambert Veldman Oldemarkt 6 6 8 20    
4 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 7 7 6 20    
5 52 Wietse Henstra Kootstertille 5 5 5 15    
6 84 Stefan Bakker Langelille 3 3 4 10    
7 2 Wiebe de Wit Jubbega 4 4 x 8    
8 88 Pascal Wouters Heerenveen x 2 3 5    
9 31 Gerrit de Graaf Kollumerzwaag afg     0    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 7 Lia Schokker de Blesse 9 9 8 26    
2 2 Iris Meindertsma Driezum 8 8 9 25    
3 15 Karin Dijkema Steenwijkerwold 6 7 7 20    
4 98 Evelien Koopmans Steggerda 7 6 6 19    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot. A B  
1 2 Jelmer de Ree Tjerkgaast 9 9 9 1    
2 444 Oege de Haan Wolvega 9 9 9 2    
3 84 Mike Klein klazinaveen 5 6 5 3 1  
4 52 Willem Henstra Kootstertille 8 8 8 4    
5 12 Robin de Haan Tzummarum 8 8 8 5    
6 7 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 6 6 6 6 2  
7 48 Johan Kuiken Dongjum 6 7 6 7    
8 58 Tonny Blok Noordwolde 7 7 7 8    
9 5 Rick Grasdijk Froombosch 7 5 7   3  
10 23 Koen van Schoot Wolvega 3 5 3   4  
11 123 Arjen Wiersma Oudemirdum 5 3 5   5  
12 16 Nuri Heskes Nijensleek 4 4 4   6  
13 22 Rowan Swama Sappemeer 4 4 4   7  
14 19 Leon Meijerink De Krim 3 3 3   8  
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot. A B  
1 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 8 17 1    
2 11 Lazar de Vries Opende 7 7 14 2    
3 95 Gert Poolman Rouveen 9 9 18 3    
4 22 Jemer de Ree Tjerkgaast 7 6 13 4    
5 1 Arnee Elsinga St johnnesga 8 6 14 5    
6 58 Tonny Blok Noordwolde 5 5 10 6    
7 12 Robin de Haan Tzummarum 5 4 9 7 1  
8 111 Marten Dragtsma Wolvega 4 4 8 8 2  
9 16 Joey Oosterveld De Basse 3 3 6   3  
10 38 Robin Hamminga Tynaarlo 6 3 9   4  
11 7 Marcel Vlig Lemmer 8 x 8   5  
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 80 Roel de Vries Wolvega 9 9 9 27    
2 5 Rudie Agricola Luinjeberd 6 7 8 21    
3 15 Willem Mellens Zuidlaren 7 8 6 21    
4 28 Haye Dijkstra Ijlst 5 5 7 17    
5 313 Wico Rooske Peize 8 6 x 14    
6 24 Andries de Vries St.Anna Parochie 4 4 5 13    
7 36 Foppe Rinkema Twello 3 3 4 10    
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 23 Wilson Cuperus Hantum 9 9 18 1    
2 67 Jan de Vries Jubbega 8 9 17 2    
3 320 Cor Zeilinga Moddergat 9 8 17 3    
4 66 Jan Cloo Wolvega 8 7 15 4    
5 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 6 8 14 5    
6 319 Rienk de Vries Driesum 7 7 14 6    
7 282 Marcel Hielkema Steggerda x 5 5 7 1  
8 19 Jeffrey Smit Drachten 7 6 13 8 2  
9 10 Thies Henstra Oudwoude 5 5 10   3  
10 54 Tjeerd Bron Bedum 6 6 12   4  
11 237 Jurgen Klein Klazienaveen 3 3 6   5  
12 72 Jerome V.d.WoudenZwagerbos 4 4 8   6  
13 74 Pieter Elzinga Zwagerbosch 5 4 9   7  
                   
    ST 2 A              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 42 Richard Dol Oldeholtpade 9 9 18 1    
2 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 6 8 14 2    
3 19 Evert van Til Harkema 7 7 14 3    
4 89 Rindert Boonstra Noardburgum 5 8 13 4    
5 318 Meindert de Vries Driesum 8 7 15 5    
6 7 Anne Bos Harkema 4 5 9 6 2  
7 18 Aron Schokker de Blesse 6 6 12 7 1  
8 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 4 9 13 8    
9 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 3 4 7   3  
10 14 Michel Bakker Langelille 2 2 4   4  
11 96 Nicky Blok Noordwolde 5 2 7   5  
12 33 Ron Zandbergen Steenwijkerwold 3 3 6   6  
                   
    ST 2 B groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B C
1 99 Lorenzo Punter Wolvega 9 9 18 1    
2 222 Jordy Hoogland Wolvega 8 9 17 2    
3 20 Bas Homans Wouterswoude 7 6 13 3 1  
4 126 Arjan de Jong Steggerda 9 7 16 4    
5 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 8 8 16 5    
6 85 Richard Tuintjer Zuidlaren 5 6 11 6 2  
7 11 Gert v/d Heide Harkema 6 8 14 7    
8 29 Marco Dijkstra Ijlst 7 7 14 8    
9 3 Jeffrey Kramer Sondel 4 5 9   3  
10 64 Willem Fennema St.Annaparochie 6 5 11   4  
11 26 Elmar Talsma Sondel 5 4 9   5  
12 4 Marco de Graaf de Blesse 4 3 7   6  
13 67 Ineke Renkema Ureterp 3 4 7   7  
14 90 Siske Benedictus Noardburgum 3 3 6   8  
15 62 Jappie Renkema Ureterp 2 2 4     1
16 161 Gerbrand Visser Makkum 2 2 4     2
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 7 Frank Hamming De Groeve 7 9 16 1    
2 120 Stef Hamstra Harkema 6 5 11 2 1  
3 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 8 16 3    
4 79 Rene Brandsma Marsum 5 6 11 4    
5 15 Stefan Damhuis Steenwijkerwold 4 5 9 5 2  
6 318 Meindert de Vries Driesum 9 8 17 6    
7 57 Johan Wissema Jubbega 6 9 15 7    
8 45 Bert Dijkstra De Westereen 7 7 14 8    
9 5 Erik Tjarks Wijster 4 4 8   3  

tekst when i am 64