GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

dekker ommen handel en export in vee mooiste wandelroutes amsterdam voorstel nieuwe medewerker meester + er perfect goodnight quotes
zomadiwodovrza
123456alimentatie niet betalen gevolgen
891011121314
151617181920boer tom en marieke
schedel te koop2324252627haley bennett girl on the train
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 4 gasten online.





    Toppers in de dop            
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 66 Rens Spanjer Bitgummole 9 9 9 27    
2 7 Sem de Roode Menaldum 8 8 8 24    
3 90 tristan detz mussselkanaal 7 7 7 21    
4 11 DaniQue schoo sneek 6 6 6 18    
5 10 britt boezerooy Bant 5 5 5 15    
6 18 Danielle dijkstra De Westereen 4 4 4 12    
                   
    50 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 8 9 9 26    
2 99 Youri de Jong Steggerda 9 8 6 23    
3 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 7 7 8 22    
4 34 Jelmar Naessens Tytsjerk 6 6 7 19    
5 95 Niek Meijerink De Krim 5 5 5 15    
                   
    65 CC              
    b groep beginners 1e 2e 3e tot.    
1 11 Dennis v/d Ploeg Berltsum 9 9 9 27    
2 42 Nick Versluis Noordwolde 8 8 8 24    
3 12 Gert Homans Wouterswoude 7 7 7 21    
4 84 Chayenne Hoogerhuis Nij Altoenae 6 6 6 18    
                   
    65 CC              
    A groep   1e 2e 3e tot    
1 84 Mike Klein Klazinaveen 9 9 8 26    
2 6 Angela Lageman Zuidbroek 8 8 9 25    
3 46 Sem Ensing Peize 7 7 6 20    
4 23 Bridget Portijk Tuk 5 6 7 18    
5 9 Demi Lageman Zuidbroek 6 5 5 16    
6 99 tommy kruis steenwijk 4 4 4 12    
7 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 3 3 3 9    
8 480 Mike Koolhaas Rottevalle x 2 2 4    
                   
    Bromfiets              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 33 Ron zandbergen   9 9 9 27    
2 9 Sjouke Age Bouma Tjerkgaast 8 7 8 23    
3 2 Wiebe de Wit Jubbega 7 8 5 20    
4 88 Pascal Wouters Heerenveen 6 6 6 18    
5 31 Gerrit de Graaf Kollumerzwaag 5 5 7 17    
6 12 Jelmer v/d Galien   4 4 4 12    
                   
    Dames              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot.    
1 18 Rozalin de vries oosternijkerk 8 9 9 26    
2 26 deborah de jong   7 8 7 22    
3 79 joyce van dellen raard 9 x 8 17    
4 2 iris meindertsma Driesum 3 6 6 15    
5 911 nina ferwerda de blesse 5 5 5 15    
6 7 Lia Schokker de Blesse 4 7 x 11    
7 98 Evelien Koopmans Steggerda 6 4 afg 10    
                   
    85 CC              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot. A B C
1 444 Oege de Haan Wolvega 9 9 18 1    
2 58 Tonny Blok Noordwolde 8 8 16 2    
3 7 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 7 8 3    
4 66 Dylan Ottens Hoogkerk 6 4 6 4 2  
5 84 mike klein klazinaveen 7 6 7 5    
6 12 Robin de Haan Tzummarum 6 5 6 6 1  
7 23 Koen van Schoot Wolvega 5 8 5 7    
8 11 Lars Hoeksma Jistrum 9 9 9 8    
9 199 Eelke Jan de Vries Ureterp 4 3 4   3  
10 3 Jarno Terpstra Wergea 2 5 2   4  
11 90 niels broekema hoogkerk 5 6 5   5  
12 8 Jessica Dijkstra Zwaagwesteinde 3 4 3   6  
13 14 Sem Ensing Peize 7 x 7   7  
14 18 jesse meindertsma Driesum 3 7 3     1
15 16 Nuri Heskes Nijensleek 1 x 1     2
16 19 Leon Meijerink De Krim 4 2 4     3
17 35 Celine Vorenholt Roden 2 1 2     4
                   
    125 Jeugd              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 11 Lazar de Vries Opende 8 8 9 25    
2 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 9 7 8 24    
3 58 Tonny Blok Noordwolde 7 9 7 23    
4 22 jelmer de ree Tjerkgaast 6 4 6 16    
5 5 rick grasdijk Froombosch 4 6 5 15    
6 111 Marten Dragtsma Wolvega 5 5 4 14    
7 38 rowan swama Sappemeer 3 3 3 9    
                   
    Veteranen              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 80 Roel de Vries Wolvega 9 8 9 26    
2 89 Jochem de vries Jubbega 8 9 8 25    
3 24 Andries de Vries St.Anna Parochie 7 7 7 21    
4 5 Rudie Agricola Luinjeberd 6 6 6 18    
                   
    VT              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 8 9 9 26    
2 6 Jeroen aukema   5 7 8 20    
3 12 Danny Cahais Dokkum 7 6 7 20    
4 3 Elmar Talsma Sondel 4 5 6 15    
5 7 Thijs de Vries Jubbega 6 8 x 14    
6 23 Wilson Cuperus Hantum 9 x x 9    
                   
    ST 2 A Groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e 3e tot    
1 89 Rindert Boonstra Noardburgum 9 8 9 26    
2 15 Pascal swart Hoogkerk 8 9 8 25    
3 34 kevin korte   7 6 6 19    
4 18 Aron Schokker de Blesse 5 7 5 17    
5 8 Jeffrey Oppersma Jubbega 4 5 7 16    
6 85 Arnee Elsinga St johnnesga 6 x 4 10    
                   
    ST 2 B groep              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 84 marco nijenhuis   9 9 9 1    
2 11 Gert v/d Heide Harkema 8 8 8 2    
3 99 Lorenzo Punter Wolvega 9 9 9 3    
4 38 Robin Hamminga Tynaarlo 6 6 6 4 1  
5 66 Roelof Postma Kollumerzwaag 7 8 7 5    
6 62 Jappie Renkema Ureterp 6 5 6 6 2  
7 20 Bas Homans Wouterswoude 7 7 7 7    
8 61 Marcel Kloetstra Noordburgum 8 7 8 8    
9 26 Elmar Talsma Sondel 4 4 4   3  
10 161 Gerbrand Visser Makkum 5 6 5   4  
11 94 Erik Pijpker Makkum 5 x 5   5  
12 67 Ineke Renkema Ureterp 4 5 4   6  
13 15 Jeremy Duut hoogkerk x   0      
                   
    ST 1/ST 3              
Plaats Rijnr Naam Woonplaats            
        1e 2e tot A B  
1 5 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 8 9 17 1    
2 120 Stef Hamstra Harkema 6 8 14 2    
3 19 Evert van Til Harkema 7 7 14 3    
4 79 Rene Brandsma Marsum 7 8 15 4    
5 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 9 17 5    
6 30 richard ijbema Opende 9 5 14 6    
7 48 Rienk Roersma Schingen 6 7 13 7 2  
8 36 Peter van Dekken Harkema 5 6 11 8 1  
9 39 benno kies   4 4 8   3  
10 11 jessica elsinga Wolvega 5 5 10   4  
11 4 Sylvana Postma Rijs 4 6 10   5  
12 45 Bert Dijkstra De Westereen 9 afg 9   6  
13 23 Wilson Cuperus Hantum 3 x 3   7  

koos en renate