GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

hoeveel snaren heeft een basgitaar zika virus image protocol dvt compressietherapie fitness apparaat ab adres dwdd studio
zomadiwodovrza
123456benzine hogedrukreiniger honda
891011121314
151617181920met genoegen geslaagd
ford cortina super estate2324252627rock star planet
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 7 gasten online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 7 9 24      
2 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 6 9 8 23      
3 16 Quinten Kin Staphorst 7 8 7 22      
4 22 Kaylee Schoo Sneek 5 6 5 16      
5 81 Rienk Bakker Minnertsga 9 x 6 15      
                     
    Toppers                
6 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 8 9 9 26      
7 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 9 8 8 25      
8 5 Sanne Meijerink De Krim 7 7 7 21      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 5 Jelmar Naessens Tytsjerk 9 9 9 27      
2 14 Jelle de Haan Donkerbroek 7 8 7 22      
3 84 Bern Monkel Oudehorne 6 7 8 21      
4 95 Niek Meijerink De Krim 8 6 6 20      
5 77 Sem de Roode Menaam 4 5 5 14      
6 66 Rens Spanjer Bitgummole 5 4 4 13      
                     
    65cc B                
7 8 Rudmer Koopmans Arum 8 8 8 24      
8 72 Jafaro Hazeveld Assen 9 9 6 24      
9 7 Sven Jongbloed Fredriksoord 5 7 7 19      
10 17 Amanda v/d Ploeg Berltsum 6 6 5 17      
11 34 Jelrik de Boer Engwierum 4 3 9 16      
12 11 Danique Schoo Sneek 7 5 3 15      
13 15 Wendy Oldenzeel Peize x 4 4 8      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 11 Dennis v/d Ploeg Berlikum 9 x   9 1 1  
2 7 Pascal Jongbloed Frederiksoord 4 8   12 2    
3 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 3    
4 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 8 6   14 4    
5 18 Jessica Dijkstra De Westereen 7 3   10 5 2  
6 24 Gert Homans Wouterswoude 8 4   12 6    
7 22 Fardau de Ree Tjerkgaast 7 5   12 7    
8 17 Willem Bekkema Rijs 6 7   13 8    
9 8 Hidde Bakker Minnertsga 5 6   11   3  
10 37 Jesse Lamerus Westhoek 3 5   8   4  
11 42 Nick Versluis Noordwolde 4 2   6   5  
12 16 Fabian Dootjes Bakkeveen       0      
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 7 9 25      
2 12 Jacco de Jong Langezwaag 7 8 7 22      
3 6 Klaas Kin Staphorst 4 9 8 21      
4 30 Brian de Graaf Kollumerzwaag 6 5 5 16      
5 66 Wiebren de Vries Langezwaag 8 x 6 14      
6 94 Jirina de Vries Langezwaag 3 4 4 11      
7 15 Lambert Veltman Oldemarkt 5 6 x 11      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 48 Johan Kuiken Dongjum 9 6   15 1    
2 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 8 9   17 2    
3 3 Jarno Terpstra Wergea 8 7   15 3    
4 27 Dennis Strikwerda Exmorra 9 4   13 4    
5 54 Joran Marra Opeinde x 9   9 5 1  
6 66 Dylan Ottens Hoogkerk 7 8   15 6    
7 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 7 8   15 7    
8 24 Thomas de Boer Engwierum x 7   7 8 2  
9 22 Jacco de Jong Langezwaag 6 5   11   3  
10 99 Tommy Kruis Steenwijk 6 5   11   4  
11 7 Stefan Bakker Langelille 5 6   11   5  
12 70 Jeroen v/d Brug St. Nicolaasga 4 x   4   6  
13 74 Lieuwe Baarda Wier 5 2   7   7  
14 2 Mike Klein Klazienaveen x 4   4   8  
15 46 Wessel de Jong Wier x 3   3     1
16 19 Leon Meijerink De Krim x 3   3     2
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 9 8   17 1    
2 5 Kyra Wassenaar Opende 8 8   16 2    
3 7 Nina Ferwerda de Blesse 8 x   8 3 1  
4 98 Evelien Koopmans Steggerda x 9   9 4 2  
5 45 Ineke Renkema Ureterp 6 5   11 5    
6 17 Jessica Dijkstra De Westereen 7 7   14 6    
7 26 Romy Hamminga Anloo 7 6   13 7    
8 20 Nikita Postma St. Annaparochie 5 6   11 8    
9 69 Celine Vorenholt Roden 4 4   8   3  
10 35 Astrid de Jong Moddergat 4 5   9   4  
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 8 9 8 25      
2 69 Brugt Vorenholt Roden 9 6 9 24      
3 51 Reinder van Dellen Anjum 6 7 7 20      
4 28 Haye Dijkstra IJlst 7 8 3 18      
5 1 Wico Rooske Peize 5 4 6 15      
6 34 Richard Oldenzeel Peize 3 5 4 12      
7 15 Willem Mellens Zuidlaren 4 x 5 9      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 20 Bas Homans Wouterswoude 4 8   12 1    
2 14 Michel Bakker Langelille 5 8   13 2    
3 31 Marcel ter Braake Nijeveen 6 5   11 3 1  
4 24 Ronald ter Braake Nijeveen 9 4   13 4    
5 7 Anne Bos Harkema 5 9   14 5    
6 51 Jamie Elsinga Wolvega 7 6   13 6    
7 4 Rick Grasdijk Froombosch 6 3   9 7 2  
8 2 Marcel Vlig Lemmer 8 9   17 8    
9 48 Johan Kuiken Dongjum 2 7   9   3  
10 6 Marten Dragtsma Wolvega 7 4   11   4  
11 72 Robin de Haan Tzummarum 2 3   5   5  
12 50 Niels Broekema Hoogkerk 3 x   3   6  
                     
    ST2 B                
13 88 Sven Venema Sappemeer 9 9   18 1    
14 83 Patrick Leugs   9 8   17 2    
15 3 Jeffrey Kramer Sondel 5 7   12 3 1  
16 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen 8 9   17 4    
17 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 8 8   16 5    
18 40 Wesley Sijtsma Dokkum 7 9   16 6    
19 93 Richard Nammensma Menaam 6 8   14 7    
20 10 Kevin Haisma Menaam 7 7   14 8 2  
21 66 Patrick Miedema Peins 4 6   10   3  
22 62 Jappie Renkema Ureterp 3 6   9   4  
23 94 Rowan Swama Sappemeer 5 3   8   5  
24 56 Thijs Schaap Makkum 5 7   12   6  
25 36 Gerbrand Visser Makkum 4 4   8   7  
26 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 6 6   12   8  
27 9 Kevin Kramer Sondel 5 x   5     1
28 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 2 5   7     2
29 17 Dave Bos Oudehorne 3 3   6     3
30 25 Marco de Lange de Westereen 2 4   6     4
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 9   18 1    
2 26 Elmar Talsma Sondel 8 8   16 2    
3 46 Anne Koopmans Arum 7 7   14 3    
4 2 Bram Visser De Falom 8 5   13 4    
5 55 Chris Werkman Kommerzijl 9 9   18 6    
6 20 Gerrit v/d Horn Raard  7 6   13 7 1  
7 8 Feike Velting Aduard 5 8   13 8    
8 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 5 x   5 9 2  
9 15 Kevin v/d Heide Niawier 6 6   12   3  
10 71 Dave Riemersma St. Annaparochie x x   0   4  
11 92 Hille Postma Oostwold 4 4   8   5  
12 12 Danny Cahais Dokkum 6 4   10   6  
13 77 Martijn Moes Aduard x 5   5   7  
14 66 Jan Cloo Wolvega x 7   7   8  
15 94 Joris Guikema Groningen 4 3   7   9  
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 37 Olav den Engelsman De Westereen 9 9 9 27      
2 90 Mark Dijkstra Oosterbierum 8 8 8 24      
3 34 Mark v/d Heide Niawier 6 7 7 20      
4 21 Karim Boezerooy Scherpenzeel 7 x x 7