GRASBAANRACES

Aankomende evenementen

Evenementen

bereik je ideale gewicht deel 2 christian online shopping naar china met een strafblad beveiligd zoeken google grant burge chardonnay 2016 wine companion
zomadiwodovrza
123456record zonnebloem nederland
891011121314
151617181920grof vuil joure
waar komen labradoodles vandaan2324252627dieren kijken live
293031

Volg ons op

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 1 gast online.
Klasse:  50cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 29 Dominic Horinga  Gees  6 9 9 24      
2 16 Quinten Kin Staphorst 7 8 8 23      
3 33 Jarno Raoel Bosma Langezwaag 8 7 7 22      
4 25 Siem Sverre Jorritsma Gorredijk 5 6 6 17      
5 46 Jason Kroeze Groningen 9 x 5 14      
6 9 Gabryëla Horenga Marum 4 5 4 13      
                     
    Toppers                
7 6 Roan v/d Lende Scherpenzeel 9 9 9 27      
8 19 Rafaël de Weerd Geesbrug 8 8 8 24      
9 5 Sanne Meijerink De Krim 7 7 7 21      
10 94 Valentino Luider Groningen x 6 6 12      
                     
Klasse:  65cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 84 Bern Monkel Oudehorne 9 9 9 27      
2 72 Jafaro Hazeveld Assen 8 8 8 24      
3 66 Rens Spanjer Bitgummole 6 7 6 19      
4 95 Niek Meijerink De Krim 5 6 7 18      
5 22 Aron de Haan Harkema 7 5 5 17      
                     
    65cc B                
6 46 Ywan Groeneveld IJlst 7 9 9 25      
7 27 Valerio Zwartkruis Noordwolde 9 7 8 24      
8 34 Jelrik de Boer Engwierum 8 8 7 23      
9 81 Rienk Bakker Minnertsga 6 6 6 18      
                     
Klasse:  85cc                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 45 Pieter Tolsma Tzum 9 9   18 1    
2 84 Bern Monkel Oudehorne 9 9   18 2    
3 51 Jelmar Naessens Tytsjerk 8 8   16 3    
4 24 Gert Homans Wouterswoude 8 7   15 4    
5 72 Dave Hoogerhuis Nij Altoenae 9 8   17 5    
6 28 Jelte Zandberg Drogeham 5 4   9 6 1  
7 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 8 6   14 7 2  
8 74 Ward Monkel Oudehorne 7 7   14 8    
9 37 Jesse Lamerus Westhoek 6 5   11   3  
10 4 Ronan Pera Opende 7 6   13   4  
11 42 Nick Versluis Noordwolde 7 6   13   5  
12 8 Hidde Bakker Minnertsga 4 5   9   6  
13 15 Johan Veenstra Ureterp 4 4   8   7  
14 5 Tommy Dijkstra Kollum 6 5   11   8  
15 14 Jelle de Haan Donkerbroek 5 3   8     1
16 34 Wendy Oldenzeel Peize 3 3   6     2
17 16 Fabian Dootjes Bakkeveen 4 afg   4     3
18 1 Dennis v/d Ploeg Berlikum afg     0      
                     
Klasse:  Bromfiets                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 9 9   18      
2 66 Wiebren de Vries Langezwaag 8 8   16      
3 15 Lambert Veltman Oldemarkt 7 7   14      
4 94 Jirina de Vries Langezwaag 5 6   11      
5 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 6 afg   6      
                     
Klasse:  125 jeugd                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 2 Mike Klein Klazienaveen 9 9   18 1    
2 17 Jesse Jan Stelwagen Eestrum 9 8   17 2    
3 8 Jesse Meindertsma Driezum 7 9   16 3    
4 54 Joran Marra Opeinde 7 9   16 4    
5 3 Jarno Terpstra Wergea 8 8   16 5    
6 27 Dennis Strikwerda Exmorra 8 7   15 6    
7 6 Gerard van Lingen Twijzelerheide 6 6   12 7 1  
8 38 Jacob Auke Hoekstra Driezum 6 8   14 8 2  
9 22 Jacco de Jong Langezwaag 7 4   11   3  
10 99 Tommy Kruis Steenwijk 5 5   10   4  
11 24 Thomas de Boer Engwierum 6 4   10   5  
12 14 Jornie de Boer Engwierum 5 7   12   6  
13 19 Leon Meijerink De Krim 4 6   10   7  
14 12 Bram Zandberg Drogeham 3 5   8   8  
15 43 Nick v/d Heide Niawier 4 4   8     1
16 77 Martijn Wardenier Marijenkampen 5 3   8     2
17 46 Wessel de Jong Wier       0      
                     
Klasse:  Dames                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 81 Sylvana Postma Rijs 9 9   18 1    
2 4 Siske Benedictus Rijperkerk 8 9   17 2    
3 14 Deborah de Jong Winschoten 6 7   13 3    
4 16 Geke Elzinga Harkema 5 7   12 4    
5 12 Iris Meindertsma Driezum 8 8   16 5    
6 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 7 6   13 6    
7 5 Kyra Wassenaar Opende 3 6   9 7 2  
8 17 Jessica Dijkstra De Westereen 4 4   8 8 1  
9 26 Romy Hamminga Anloo 3 3   6   3  
10 38 Lyonne v/d Veen Surhuisterveen 5 5   10   4  
11 11 Demi Valkema Joure 4 afg   4   5  
                     
    Dames B                
12 42 Amanda Nijenhuis Musselkanaal 9 7 9 25      
13 33 Fardau de Ree St. Nicolaasga 8 8 8 24      
14 3 Silke Liemburg Oosternijkerk 7 9 7 23      
15 51 Kaylee Dijkstra Zwagerbosch 6 5 6 17      
16 22 Celine Lubben Klazienaveen 5 6 5 16      
17 23 Inge Slagter Appingedam 4 4 3 11      
18 35 Astrid de Jong Moddergat 2 2 4 8      
19 69 Celine Vorenholt Roden 3 3 2 8      
                     
Klasse:  Veteranen                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 45 Durk Bloem De Westereen 9 9   18      
2 69 Brugt Vorenholt Roden 8 8   16      
3 12 Eddie v/d Veen Oude Pekela 6 7   13      
4 33 Wico Rooske Peize 7 6   13      
5 44 Hendrik Boltjes Dokkum 5 5   10      
6 34 Richard Oldenzeel Peize 3 4   7      
7 72 Marco de Lang De Westereen 4 2   6      
8 4 Fred Dijkstra Zwagerbosch 2 3   5      
                     
Klasse:  ST2                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 82 Mark Helmhout De Westereen 9 9   18 1    
2 20 Bas Homans Wouterswoude 8 9   17 2    
3 5 Lorenzo Punter Wolvega 9 7   16 3    
4 37 Olav den Engelsman De Westereen 6 8   14 4    
5 83 Patrick Leugs Dedemsvaart 7 7   14 5    
6 71 Mark Beishuizen Stadskanaal 5 8   13 6    
7 34 Mark v/d Heide Niawier 6 6   12 7 1  
8 18 Mika Meijer Winschoten 4 6   10 8 2  
9 16 Gert v/d Heide Harkema 8 4   12   3  
10 2 Jordy Hoogland Wolvega 7 5   12   4  
11 72 Robin de Haan Tzummarum 3 3   6   5  
12 90 Mark Dijkstra Oosterbierum 5 5   10   6  
13 84 Jesse v/d Zee Gorredijk 2 3   5   7  
14 73 Arjan de Jong Steggerda 4 4   8   8  
15 56 Elmar Talsma Sondel 3 2   5   9  
                     
    ST2 B                
16 27 Dennis Strikwerda Exmorra 9 9   18 1    
17 52 Willem Henstra Kootstertille 8 9   17 2    
18 54 Joran Marra   9 8   17 3    
19 11 Marco Nijenhuis Musselkanaal 7 9   16 4    
20 37 Bjorn Ringnalda Dokkum 8 8   16 5    
21 99 Eelke Jan de Vries Ureterp 7 6   13 6    
22 9 Kevin Kramer Sondel 3 8   11 7 1  
23 88 Sven Venema Sappemeer 6 6   12 8 2  
24 94 Rowan Swama Sappemeer 6 4   10   3  
25 40 Wesley Sijtsma Dokkum 3 7   10   4  
26 56 Thijs Schaap Makkum 5 5   10   5  
27 96 Kay Boon Noordwolde 5 5   10   6  
28 35 Roelof Postma Kollumerzwaag 4 7   11   7  
29 8 Retze Breedveld Dalen 5 4   9   8  
30 81 Rowdy Stevens Geesbrug 6 3   9     1
31 12 Iris Meindertsma Driezum 4 4   8     2
32 59 Mirko Gardenier Hantumhuizen x 7   7     3
33 36 Gerbrand Visser Makkum 3 3   6     4
34 62 Jappie Renkema Ureterp 2 2   4     5
35 6 Klaas Kin Staphorst 1 2   3     6
36 17 Dave Bos Oudehorne afg     0      
                     
Klasse:  VT Klasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 69 Lieuwe Jagersma Opeinde 9 9   18 1    
2 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 9 9   18 2    
3 1 Oene Veenstra Wijnjewoude 9 8   17 3    
4 24 Wiebe Bakker Lippenhuizen 7 9   16 4    
5 3 Jeffrey Kramer Sondel 8 8   16 5    
6 12 Danny Cahais Dokkum 8 8   16 6    
7 26 Thijs Schaap Makkum 7 7   14 7 1  
8 55 Chris Werkman Kommerzijl 8 7   15 8 2  
9 80 Kornee v/d Linden Nieuwehorne 6 5   11   3  
10 71 Dave Riemersma St. Annaparochie 5 7   12   4  
11 77 Martijn Moes Aduard 3 6   9   5  
12 15 Kevin v/d Heide Niawier 7 5   12   6  
13 9 Damian Vos Nieuw-Dordrecht 6 6   12   7  
14 7 Harm Kroes Aldeboarn 6 6   12   8  
15 94 Joris Guikema Groningen 4 5   9      
16 74 Robert Veenstra Wijnjewoude 4 4   8      
17 36 Robin Koornstra Makkum 5 3   8      
18 41 Mark Stoelwinder Jonkerslaan 5 3   8      
19 91 Bertjan Middel Amersfoort 3 4 afg 7      
20 5 Heerko v/d Veen Wijnjewoude 4 3   7      
21 11 Arjen de Boer Lippenhuizen 2 4   6      
22 97 Rodney van der Molen 3 2   5      
23 2 Bram Visser De Falom 2 2   4      
24 44 Melanie v/d Voort-Cloo Wolvega 2 2   4      
                     
Klasse:  ST1 / ST 3                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 55 Jan Okke Loonstra Surhuisterveen 9 9   18 1    
2 17 Stef Hamstra Opende 8 8   16 2    
3 37 Olav den Engelsman De Westereen 8 7   15 3    
4 14 Harm Jan Mellies Musselkanaal 5 9   14 4    
5 4 Andries Homans Driezum 7 6   13 5    
6 34 Mark v/d Heide Niawier 7 5   12 6    
7 7 Bert Dijkstra De Westereen 5 6   11 7 1  
8 24 Annelies Veensma Stiens 6 4   10 8 2  
9 90 Mark Dijkstra Oosterbierum 4 4   8   3  
10 26 Elmar Talsma Sondel 3 3   6   4  
11 23 Maurice IJken Klazienaveen x afg   0   5  
12 2 Wilson Cuperus Hantum afg     0      
                     
Klasse:  Monteursklasse                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B C
1 93 Tjeerd Gardenier Hantumhuizen 9 9   18 1    
2 77 Ruben Wardenier Marijenkampen 8 9   17 2    
3 1 Oene Veenstra Wijnjewoude 9 8   17 3    
4 80 Kornee v/d Linden Nieuwehorne 7 9   16 4    
5 7 Harm Kroes Aldeboarn 8 7   15 5    
6 24 Atze de Boer Engwierum 6 8   14 6    
7 2 Hans Klein Klazienaveen 4 6   10 7 1  
8 27 Andre Pera Opende 6 8   14 8 2  
9 11 Robert Nouta Engwierum 4 7   11   3  
10 13 Harold  Beuving Peize 6 5   11   4  
11 5 Jesse v/d Veen Wijnjewoude 4 7   11   5  
12 81 Jeroen Aukema Nijemirdum 5 6   11   6  
13 6 Bertus v/d Lende Scherpenzeel 3 5   8   7  
14 17 Pieter Talsma Tzum 3 5   8   8  
15 97 Rodney van der Molen Heerenveen 7 x   7     1
16 12 Jelmer Streekstra Wouterswoude 5 2   7     2
17 94 Lars Pepping Abcoude 3 4 afg 7     3
18 8 Manuel Hamminga Gees       0      
19 46 Anne de Jong Wier       0      
                     
Klasse:  Classics                
                     
Plts rijnr naam woonplaats 1 2 3 Totaal A B  
1 22 Bert Takens Appingedam 9 9 9 27      
2 27 Stefan Stoker Oldeberkoop 8 8 8 24      
3 16 Jan Visser Makkum 7 6 7 20      
4 10 Hendrik de Groot Folsgare 6 7 5 18      
5 32 Rene Dijkstra Zwagerbosch 5 4 6 15      
6 69 Rommert Steenbeek Wijckel 4 5 4 13      
7 23 Norim Ticheler Groningen 2 3 3 8      
8 50 Hylke Dijkema Beilen 3 afg   3